Fermuarı uzun ömürlü kullanmanın püf noktası

Kalitesi ve markası ne olursa olsun, hor kullanılan her fermuar bozulmaya mahkumdur.

Fermuarlarınızın bozulmaması için ,fermuarı mümkün olduğu kadar zorlamadan ,hırpalamadan kullanmanız fermuarınızın ömrünü uzatır.

Fermuarınızın zor açılıp kapanmaya,takılmaya yani kısacası bozulmaya başladığını hissettiğinizde, kullanmaya devam etmeden tamire getirirseniz %90 ihtimalle eski haline dönmesi mümkündür.


HAKKIMIZDA;

  1987 senesinde açtığımız AYDIN TUHAFİYE ,Üsküdar’ın en ucuz satış yapan tuhafiyesi olarak bilinmektedir.60 senelik ticaret tecrübemiz ile hizmete devam etmekteyiz. Türkiye genelinde hiç kimsenin yapmadığı fermuar tamiri ,her geçen sene gelişerek devam etmektedir.Giysi üzerinden sökmeden fermuar tamiri yapmamızın tek amacı, siz müşterilerimizin ürünlerini orijinalliği bozulmadan ve tasarruflu şekilde eski haline döndürmektir.Önemli olan, bozuk fermuarınız, tamiri mümkün olamayacak şekilde arızalanmamış olsun.

Fermuar Tamiri;

  Fermuar tamiri Türkiye’de ilk defa Aydın Tuhafiye'de yapılmaya başlamıştır.Herkesin yapabileceği çok basit tamir dışında, yaptığımız teferruatlı tamir, başka hiçbir yerde ,hiç kimse tarafından yapılmamaktadır.

   Tamirini yaptığımız her fermuara ,yeni bir fermuarın bozulma süresi kadar GARANTİ veriyoruz.ve tamirini, tekrar ücret almadan, yeniden yapıyoruz.

  Copyright © 2009 Fermuar Hastanesi
All rights are reserved
designed by NetHosting